Dovolenkový rezort Brando s bungalovmi nad vodou 

Francúzska polynézia sa môže pochváliť štyrmi novými apartmánmi nad vodou. Postavené budú v nádhernom súkromnom atolovom rezorte Brando, ktorý funguje od roku 2014 a ktorý kedysi vlastnila filmová ikona Marlon Brando. Možno tu nájsť 35 rustikálnych luxusných viliek nachádzajúcich sa na nádhernom úseku pláže lemovanej džungľou. Je tu všetko, čo môže kultový tropický ostrov ponúknuť. Od plážových barov a kúpeľov až po prírodovedcov v prírode až po kuchyňu s morskými plodmi. Jediná vec, ktorá chýbala, boli bungalovy nad vodou.

Toto sa zmení v decembri tohto roku, kedy tu pribudnú bungalovy Brando Suites Bora Bora. Pôjde o štyri dvojposteľové vily situované neďaleko rezortu InterContinental Bora Bora & Thalasso Spa. Suity ponúknu vnútorné a vonkajšie obytné priestory s rozlohou 200 metrov štvorcových, s oknami od podlahy až k stropu, ktoré ponúknu perfektný 180-stupňový výhľad na tyrkysovú lagúnu Bora Bora a slávnu horu Oteman.

Každá ubytovacia jednotka bude vybavená obývacím a jedálenským kútom, kanceláriou na poschodí a relaxačným salónom a rozsiahlou vonkajšou terasou s nekonečným bazénom s rozlohou takmer 20 metrov štvorcových – najväčším súkromným bazénom v akejkoľvek prírodnej vile vo Francúzskej Polynézii.

Suity Bora Bora boli inšpirované víziou spoločnosti Marlon Brando s ohľadom na udržateľný rozvoj. Budú obsahovať miestne polynézske dizajnérske akcenty s využitím ekologicky certifikovaného dreva, miestneho dreva miki miki a natívnej strechy z pandanového listu. Klimatizácia sa vyrába udržateľnou technológiou za pomoci extrakcie hlboko morských vôd. Pre absolútnu pohodu a relax môžu návštevníci zavítať neďalekého InterContinental s vlastnými kúpeľmi, talasoterapiou a reštauráciou.

Zdroj: thebrando.com

 

Tags from the story
,
Written By
More from redakcia

Čo môžete očakávať od nového penthousu v Miami?

Susedstvo Lavish Sunny Isles Beach je jedno z najelegantnejších častí Miami. Ponúka...
Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *