Kudadoo Private Island: Najnovší ostrovný raj na Maldivách 

Maldivy netrpia nedostatkom rezortov s možnosťou ubytovania nad vodou. V letnej sezóne 2018 však pribudne jedno nové letovisko, ktoré prinesie ešte vyššiu úroveň luxusu a exkluzivity. Rezort Kudadoo sa bude nachádzať v rámci atolu Lhaviyani na súkromnom ostrove o rozlohe takmer 3 hektáre.

K dispozícii bude 15 nových vodných bungalovov, ktoré hosťom ponúknu nadštandardné súkromie. Reč je o jednom z najluxusnejších letovísk na Maledivách.

Každé z ubytovacích zariadení Kudadoo bude vybavené jednou až dvomi spálňami. Nebude chýbať súkromný komorník, ktorý splní všetko čo vám uvidí na očiach. Bungalovy budú vybavené moderným zariadením s ručne vyrobeným nábytkom a tasmánskymi dubovými podlahami. Neodmysliteľnou súčasťou ubytovania budú rozsiahle vonkajšie terasy s nekonečným bazénom. Na dolnom poschodí sa budú nachádzať priestory so sklenenou podlahou a skleneným jedálenským stolom. Bude tak m možné obdivovať tyrkysovú vodou nachádzajúcu sa pod vami.

Kudadoo sa bude sústrediť na súkromie – a zvýšený luxus, ktorý s ním prichádza, vrátane možnosti prenájmu celého rezortu. Okrem série útulných pláží s bielym pieskom (vybavených ihriskami na plážový volejbal a badminton) a útesom vhodným pre šnorchlovanie, bude súčasťou strediska aj jeden hlavný nekonečný bazén so sladkou vodou, fitness centrum so saunou, parné kúpele a gurmánska reštaurácia. K dispozícii bude dokonca osobný tréner alebo inštruktor jogy. Služby budú zahŕňať súkromné ​výlety na jachtách či rybárčenie.

Ak by sa chceli hostia viac socializovať, môžu navštíviť neďaleký rezort Hurawalhi v meste Kudadoo, ktorý je vzdialený iba 5 minút jazdy autom. Tam môžu využívať futbalové a tenisové kurty; venovať sa vodným športom, paraglidingu a potápaniu. Súčasťou rezortu sú kúpeľe Duniye, v ktorých sú na programe rôzne kúry s organickými konzervačnými prostriedkami. Nenechajte si ujsť Undersea Restaurant, najväčšiu podvodnú reštauráciu na svete s gurmánskou kuchyňou a nezabudnuteľnými výhľadmi.

Zdroj: kudadoo.com

Tags from the story
Written By
More from redakcia

Doprajte si kúpeľ, načerpajte silu a novú chuť do života!

Termálna voda s jej blahodárnym vplyvom na ľudský organizmus je vyhľadávaná od nepamäti....
Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *