Čo môžete očakávať od nového penthousu v Miami?

Susedstvo Lavish Sunny Isles Beach je jedno z najelegantnejších častí Miami. Ponúka biele pláže, svetoznáme reštaurácie a dych berúce výhľady na Atlantický oceán. Niet divu, že sa vzhľad susedstva dynamicky mení s narastajúcim množstvom luxusných hotelov a obytných budov.

Spomedzi všetkých podnikov sa na prvej priečke vyhrieva Acqualina Resort & Spa, s jej permanentne plne obsadením Mansions at Acqualina. K dnešnému dnu navyše ponúkajú úplne novy 7,725 metrov štvorcových veľký penthouse. Nachádza sa na 46 poschodí v celkovo 56 poschodovej budove Acqualina. Penthouse obklopuje 360 stupňový výhľad na okolie a svojim zariadením pripomína pokojné more ktoré ho obklopuje.

Priestranná terasa s výhľadom na oceán vybavená plyšovými leňoškami, bazén so slanou vodou, obývacia izba, televízia a samozrejme letná kuchyňa s obrovským jedálenským stolom pripraveným pohodlne usadiť všetkých vašich hosti. Pohľad si hostia môžu vychutnávať i pri príchode do vnútorných izieb vďaka oknám rozpínajúcim sa od podlahy po strop.

Jednoduchá farebná paleta tvorená neutrálnymi farbami a odtieňmi sivej bola špeciálne navrhnutá aby lichotila farbám Atlantického oceánu. Zatiaľ čo interiér tvorí nábytok nepopierateľne pripomínajúci Miami s hravými detailmi v každej izbe. Desaťmiestny jedálenský stôl je umiestnený na korálovom kožušinovom koberci a extravagantný vchod sa blyští vďaka luxusnému striebornému lustru.

Penthouse 46 je momentálne horúcou témou diskusií aj vďaka svojej cene. Tá začína na $20,000 za noc.

Zdroj: acqualinaresort.com

Tags from the story
,
Written By
More from redakcia

Karibský ostrov Necker sa po zásahu hurikánom dočká obnovy

Zakladateľ spoločnosti Virgin Group Richard Branson plánuje pre svoj obľúbený ostrovný rezort...
Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *