Na internete pôsobí množstvo obchodov s nábytkom, ale iba málo z nich ponúka viac ako 20 000 produktov. Rýdzo slovenský internetový obchod s nábytkom DomNabytku.sk to dokázal.

Sortiment tohto e-shopu tvorí online nábytok, svietidlá, interiérové dvere a podlahoviny. Nič by na tom nebolo keby nešlo o čisto Slovenskú firmu. Sedem rokov jej stačilo na to aby obslúžila viac ako 60 000 zákazníkov.

Kuchyne PRUNUS – nechajte si vyrobiť atypický nábytok na mieru!

Internetový obchod zastrešuje spoločnosť Bercon spol. s r. o. z Prešova, ktorá ako veľkoobchodný dodávateľ spolupracuje s viac ako 60 predajňami s nábytkom po celom Slovensku. Obchoduje pritom iba s renomovanými a spoľahlivými značkami a výrobcami s ktorými si za roky spolupráce vybudovala pevné vzťahy. Pre konečného zákazníka to znamená, že v internetovom obchode sa predáva iba kvalitný a overený sortiment. Ak by vám predsa len niečo chýbalo, stačí na chýbajúce produkty upozorniť prostredníctvom kontaktného formulára.

Vlastná značka nábytku Panda nábytok

V marci roku 2014 sa na Slovenskom trhu s nábytkom objavila nová značka Panda nábytok. Ide o komplexnú ponuku nábytku do celého domu. Tvoria ju sedacie súpravy a pohovky, nábytok do obývačky, nábytok do spálne ako postele, matrace, šatníkové skrine, do detských a študentských izieb, kúpeľňový nábytok, nábytok z masívneho dreva, nábytok do predsiene, stolíky a svietidlá. Panda nábytok je dostupný naozaj pre každého. V ponuke je prostredníctvom e-shopu DomNabytku.sk, alebo v jednej z predajní po celom Slovensku. K dispozícii je aj 85 stranový katalóg tejto značky, ktorý si môžete objednať prostredníctvom kontaktného formulára alebo mailom.

Univerzálne a pohodlné rohové sedačky

Štýlové a veľmi obľúbené rohové sedačky sú k dispozícii vo viacerých farbách. Je iba na vás či dáte prednosť kvalitným materiálom z kože alebo poťahovým látkam. Obľúbené rohové sedačky sú dostupné za výhodnú cenu a poskytujú veľa miesta na sedenie pri úspore priestoru. Ponúkajú rozsiahly úložný priestor na vankúše a lôžkoviny.  Niektoré typy sa dajú ľahko rozložiť na dočasné dvojlôžkovo. Rohové sedačky sú skrátka veľmi univerzálne a pohodlné.

Pri výbere rohovej sedačky sa zohľadňuje niekoľko dôležitých faktorov. Najprv sa odporúča zvoliť správnu farbu, ktorá bude ladiť s celkovým odtieňom vašej domácnosti. Potom sa hlási o slovo materiál poťahu. Medzi kvalitnejšie materiály sa  jednoznačne radí koža alebo umelá koža. Medzi cenovo dostupné poťahy patria všetky ostatné druhy poťahový látok.

Medzi dve veľmi praktické funkcie patrí úložný priestor a možnosť rozkladania. Nie všetky typy sedačiek ich obsahujú. V neposlednom rade by ste mali myslieť aj na to, aké rozmery ba mala vaša nová sedačka mať. Nemala by zaberať príliš veľa miesta v obývačke. Mali by ste mať okolo nej dostatok priestoru s možnosťou bezproblémového pohybu.

Praktické rohové skrine z masívu

Jedna celá kategória je venovaná praktickým i tradičným skriniam do rohu. Rohové skrine si ľudia najčastejšie kupujú ako súčasť štýlových zostáv do spální. Predstavujú totiž praktickým doplnkom do každej spálne. Ich najväčšou výhodou je využitie miesta v rohu miestnosti.

Pri výbere skrine by ste mali myslieť na dôležité aspekty – dizajn, rozmery, vnútorné rozloženie. Takéto skrine sa najčastejšie vyrábajú z laminovanej alebo dyhovanej drevotriesky. Tieto materiály sú veľmi pevné a zároveň ľahké. Drevotrieskový materiál pozostáva z odpadových materiálov ako piliny a trieska. Povrch je upravený laminátom alebo dyhou, pričom prírodný dyhový materiál je hodnotnejší. Oba materiály sú odolné voči krátkodobému pôsobeniu vlhkosti, vyblednutiu alebo inému poškodeniu.

Jednou z najväčších výhod rohových skriní je ich veľkorysý priestor ktorý poskytujú. Ich súčasťou je totiž  policový priestor s množstvom praktických odkladacích častí. Veľmi praktické je aj to ak rohová skriňa obsahuje zásuvky do ktorých môžete uskladniť rôzne veci, prádlo, šatstvo a pod. Rohové skrine majú rôzne parametre a rozmery a zvyčajne patria so sektorových zostáv. Odporúča sa ich kupovať spolu s ostatnými prvkami zo sektorovej zostavy.

O spoločnosti Bercon s.r.o.

Spoločnosť Bercon s.r.o. bola založená za účelom predaja nábytku formou on-line predaja Moderný e-shopu tvorí komplexný sortiment nielen nábytky do domácnosti a záhrady, ale aj do zariadení ako sú bary, reštaurácie, hotely či penzióny.

Ponuka e-shopu je vytvorená z dobre známych a popredných výrobcov zo Slovenska, ale aj zo zahraničia. Pri detaile každého produktu je uvedený názov dodávateľa, takže sa nemusíte báť, že kupujete mačku vo vreci, ale produkt od firmy s dobrým menom. Hlavným cieľom spoločnosti je dlhodobá spokojnosť každého zákazníka.

Prioritou je profesionálny prístup a ochota, vo vzťahu ku každému jednému návštevníkovi, alebo zákazníkovi.