Krásna a útulná atmosféra spočíva v maličkostiach, akými sú napr. dekorácie do bytu. Sedaciu súpravu ochránite a oživíte vhodným prehozom, obývaciu miestnosť zútulníte elegantným závesom a spoločné stolovanie s rodinnou si spríjemníte pestrofarebnými behúňmi. Doprajte preto svojmu domovu luxusné bytové doplnky!

Moderné bývanie – Štýlové obrazy a tapety do každého interiéru

Prehozy na sedacie súpravy z kvalitných materiálov

Skvelým bytovým doplnkom sú prehozy na sedacie súpravy. Svojím vyhotovením dokážu zútulniť priestor, a zároveň ochrániť Vaše pohovky a kreslá od nepríjemných fľakov a škvŕn. Dobre poslúžia hoci aj ako teplá deka, ktorú máte vždy po ruke.

Okrem toho že chránia a skrášľujú oživujú celý interiér. Sú príjemné na dotyk, jednoducho sa udržiavajú a sú vyrobené z kvalitných materiálov. Stačí zvoliť farbu s ktorou sa stotožníte a ktorá dokonale zapadne do vášho interiéru. K väčšine prehozov je možné vyrobiť záves.

Ponuku e-shopu dekorstudio.sk tvoria prehozy na sedacie súpravy v niekoľkých farebných kombináciách. Prehoz si dokonca môžete nechať ušiť na mieru presne podľa rozmerov vašej postele. Takúto možnosť vám ponúka iba dekorstudio.sk, ktoré je hlavným predajcom prehozov na Slovensku a v Čechách.

Obrovská ponuka závesov do akéhokoľvek priestoru

Pri výbere závesov je dôležitá tkanina, z ktorej sú vyrobené. V e-shope dekorstudio.sk nájdete iba veľmi kvalitné závesy vyrobené z dostatočne pevného a hrubého materiálu. Pri dekorovaní miestnosti dáte možno prednosť jednofarebným závesom, ktoré dokonale kontrastujú s farbou stien. Nebránia prenikaniu prirodzeného denného svetla do interiéru a sú dominantou každého okna.

Ponuka závesov je skutočne veľká, čo odzrkadľuje veľký potenciál spoločnosti pre dokonalé dekorovanie akéhokoľvek priestoru. Záves môže byť buď vo vyhotovení na klasické štipce alebo na dekoračných kolieskach.

Pri objednávaní závesu si môžete sami určiť jeho dĺžku. Stačí pridať poznámku k objednávke s informáciou o tom akú dĺžku potrebujete. Nechajte si vyrobiť záves v požadovanom rozmere a to bez ďalších zbytočných poplatkov!

Jednofarebné alebo pestrofarebné behúne na stôl

Oblečte svoj jedálenský stôl. Inšpirujte sa pri tom obrovskou ponukou behúňov v rôznych farbách. Ich pekný dizajn a kvalitné textilné vyhotovenie je zárukou toho že si určite vyberiete.

Behúne osviežia nejeden jedálenský kút. Dokážu vyčariť podobnú atmosféru ako váza plných kvetov. K dispozícii sú v rôznych farbách a môžu byť zladené podľa ročného obdobia alebo nálady. Fantázií sa medze nekladú. Internetový obchod dekorstudio.sk má niekoľko desiatok behúňov skladom vo vysokej kvalite a za najnižšie ceny.

Zdroj: dekorstudio.sk