Detstvo je najkrajšou a neopakovateľnou časťou nášho života. Je predovšetkým o láske a maličkostiach, ktoré dokážu vykúzliť úsmev na každej detskej tváričke. Lásku si nikde nekúpite, rôzne maličkosti však áno. Zaobstarať si ich môžete aj vďaka šikovným ľudom z Banskej Bystrice, ktorí ich ponúkajú formou internetového predaja.

Edukatívne hračky – to najlepšie čo môžete svojmu dieťaťu dať

Ponorte sa s nami do sveta detskej fantázie a vyberajte z rozprávkových tapiet, návliečok, kobercov a stoviek ďalších produktov. Všetky tieto maličkosti totiž perfektne dotvárajú životný priestor vašich detí. Chcete predsa aby sa vaše deti cítili nanajvýš príjemne a bezpečne. Jedna celá kategória je napr. venovaná originálnym produktom, ktoré nikde inde nekúpite. Navrhli a ušili ich sami zakladatelia internetového obchodu Alenka, Monika a Richard.

Produkty sú to originálne – presne tak, ako vaše deti. Všetky ostatné produkty boli zvolené dôsledne a s citom pre ten najmenší detail. Bez vašej lásky k deťom by však ani tento obchod nemal zmysel. Hoci by ste v ňom našli tú najkrajšiu ponuku tovaru na svete.

Hravé a pestrofarebné detské fototapety

Detské izby sú miestom kde by sa mali všetky deti cítiť príjemne. Sú pre ne bezpečným prístavom, herňou a oddychovou zónou súčasne. Počuli ste však o tapetách, ktoré dokážu detskú izbu  premeniť na rozprávkové miesto? Chceli by ste aby sa aj vaše deti cítili rozprávkovo?

Zadovážte si tapety do detskej izby, ktoré sú zastúpené naozaj v hojnom počte. Všetky tototapety pochádzajú od českého výrobcu. Charekterizuje ich vysoká kvalita potlače, jednoduchá inštalácia bez bublín a pozor: žiadnym spôsobom neškodia zdraviu a preto sú vhodné pre deti a alergikov.

Vyberať možno z troch kategórií detských tapiet:

  • Papierové fototapety s ofsetovou tlačou sú cenovo najdostupnejšie. Môžete si byť istý, že si vďaka vysokokvalitnej ofsetovej tlači vždy zachovajú svoje farby
  • Papierové fototapety s digitálnou tlačou sú vyrábané na špeciálnom papieri a sú charakteristické vysokokvalitnou digitálnou tlačou
  • Vliesové fototapety typu Premium Collection nekúpite za najnižšiu cenu, ale ide o špeciálne tapety, ktoré sa vyrábajú metódou celoplošnej digitálnej tlače na vysokokvalitný netkaný materiál.

Čo poviete, rodičia? Trúfnete si pre svoje ratolesti vybrať tú najkrajšiu fototapetu? Iba taká maličkosť: Pri ich kúpe dostanete lepidlo zdarma.

Prekrásne ilustrované fotozávesy a fotozáclony

Novinkou v dekoráciách do detskej izby sú prekrásne závesy pre deti. Rôznorodé motívy vytlačené na látke v profesionálnej kvalite dokážu zabrániť prenikaniu svetla do miestnosti a zároveň rozžiariť priestor. Očaria každú návštevu a deťom sprostredkujú rozprávkovú atmosféru. Fotozávesy a fotozáclony sa vyznačujú jednoduchou a rýchlou inštaláciou. Máte možnosť výberu podľa sily zatienenia od ľahkého, až po úplné. Fotozávesy sa najčastejšie skladajú z dvoch kusoch. Stačí záves zatiahnuť a razom získate nádherne veľký obraz.

Detské koberce s rozprávkovým motívom

Koberce pre deti slúžia na hranie a predstavujú akýsi základ, ktorý by nemal chýbať v žiadnej detskej izbe. K dispozícii sú prekrásne rozprávkové motívy doplnené o niekoľko výhod, ktoré určite oceníte:

  • koberce sú protišmykové, vďaka čomu sa môžu deti bezpečne hrať
  • sú odolné voči plesniam čo prispieva k čistote detskej izby
  • ich antistatické vlastnosti deti ušetria od nemilých prekvapení
  • majú výborné tepelnoizolačné vlastnosti pre zábavu v teple
  • sú vysoko odolné proti poškodeniu čo je zárukou dlhodobej investície

Detské obliečky pre dobrý spánok ako v rozprávke

Od detských obliečok sa očakáva, že budú cenovo dostupné, krásne a kvalitné. Sortiment obchodu tvoria cenovo výhodné detské obliečky, ale aj veľmi kvalitné kúsky s originálnym motívom. Ak by ste ich aj vyberali v zhone, môže si byť istí že si vyberiete vždy správne. Skúste začať s podkategóriami obliečok pre deti alebo pre –násťročných.