Čo i len jeden deň bez sporáku, práčky či bojlera predstavuje pre každého z nás kopec komplikácií. Preto ak sa nám pokazí domáci spotrebič, potrebujeme čo najskôr vymeniť náhradné diely. Rýchlou a pohodlnou cestou, ako sa k ním dostať, je e-shop teleso.sk, ktorý súčiastky doručuje už nasledujúci deň a to aj v sobotu.

Najväčšie zásoby skladom na Slovensku

V internetovom obchode pod značkou Trust nájdete originálne náhradné diely na práčky, sporáky, rúry, bojlery a umývačky riadu. A to pre takmer každú značku na trhu.

E-shop sa môže pochváliť najväčším množstvom náhradných dielov na práčky na Slovensku. Na teleso.sk preto nájdete akúkoľvek súčiastku, ktorá sa vám na tomto spotrebiči môže pokaziť – od bubna, ohrievacieho telesa či čerpadla cez programátor až po zámok dverí alebo tlačidlo hlavného vypínača. Samozrejmosťou sú náhradné diely Electrolux, Whirlpool či Beko, ale nájdete tam aj súčiastky pre iné značky.

Ak vám službu vypovedá umývačka riadu, najbežnejšie súčiastky na jej opravu má e-shop na sklade, preto sa môžete spoľahnúť na expresné doručenie. Do pozornosti dávame náhradné diely Beko. Mnoho súčiastok tejto obľúbenej značky si na teleso.sk môžete objednať za veľmi výhodné ceny.

Problémy v prípade sporákov a rúr spôsobujú predovšetkým prepálené ohrievacie telesá. A práve tých má internetový obchod najväčšie množstvo. Nechýbajú ani gombíky, držiaky skla, termostaty či termopoistky.  Obdobne, ak budete rýchlo potrebovať náhradný diel na bojler – ohrievacie teleso, tesnenie či termostat, už dobre viete, kam stačí kliknúť.

Expresne doručia aj poradia

Veľkou výhodou e-shopu je rýchle doručovanie objednaných súčiastok. Až 99 % náhradných dielov drží obchod skladom, preto sú ihneď pripravené na odoslanie. Zvoliť si môžete doručenie kuriérom na adresu alebo vyzdvihnutie zásielky na vašej pošte. Tovar vám dodajú už nasledujúci pracovný deň, pokiaľ si ho objednáte do 12. hod., a to aj v sobotu.

Prioritami pre internetový obchod sú nielen expresne dodávky objednávok, ale aj 100 % spokojnosť zákazníkov. Preto e-shop ponúka pomoc pri výbere súčiastok. Ak si nebude vedieť dať rady s tým, ktorý diel je správny, stačí napísať a odborne vám poriadia. A to buď e-mailom alebo ešte pohodlnejšie – cez online chat priamo na webe e-shopu.

Zdroj: teleso.sk