Plánujete novostavbu alebo rekonštrukciu vášho bývania či podnikateľského objektu? V takomto prípade vás hneď na začiatku čaká to najdôležitejšie rozhodnutie – výber stavebnej firmy. Aby ste sa rozhodli správne, v prvom rade je nevyhnutné sa zamerať na referencie a nehľadieť iba na čo najnižšiu cenu.

Moderné schody na mieru pre váš dom od skúsených odborníkov

Snaha ušetriť čo najviac pri stavbe alebo rekonštrukcii sa totiž veľmi často vypomstí, pretože oprava nekvalitne odvedených prác zväčša predstavuje omnoho vyššie náklady. Základnými kritériami pri výbere stavebnej firmy preto sú dlhoročné pôsobenie na trhu, odborný tím a preukázateľné pozitívne referencie.

Ideálna stavebná firma

Ukážkovým príkladom je stavebná firma z Banskej Bystrice IPS Group Industries, ktorá zabezpečuje rekonštrukcie aj novostavby na kľúč. Ako ideálnu stavebnú firmu ju označujeme hneď z niekoľkých dôvodov:

  • Firmu tvorí skúsený tím odborníkov: Firma na trhu pôsobí už od roku 1994, pričom ju vedú ľudia s bohatými skúsenosťami v odbore a rovnako je to v prípade jej remeselníkov, ktorí sú schopní zvládnuť aj najnáročnejšie stavebné projekty.
  • Ovláda takmer všetky stavebné práce: Vďaka tomu, že vo firme pôsobia odborníci z rôznych oblastí, nemusíte hľadať ďalšie firmy, uzatvárať nové zmluvy a platiť zálohy. Stačí vám komunikovať so zástupcom jednej firmy, ktorá zabezpečí všetky práce až po kolaudáciu.
  • Záruka dva roky: Firma si za svojou prácou stojí a poskytuje záruku dva roky na všetky práce a pre prípad nečakaných udalostí je poistená až do výšky 300 000 eur.
  • Žiadne zálohy: Firma si nepýta žiadne zálohy. Nie je to totiž malá firma, vďaka čomu má dostatočný vlastný kapitál, takže nemusíte platiť dopredu. Zaplatíte až vtedy, keď vidíte výsledky práce.
  • Dodržuje termíny a nenavyšuje rozpočet: Zásadou firmy je to, že všetko čo sľúbia aj postavia. A to v dohodnutom termíne, odsúhlasenom rozpočte bez navyšovania ceny a profesionálne.

Rekonštrukcie, novostavby a všetky stavebné práce

Stavebná firma realizuje už 25 rokov nielen novostavby na kľúč, ale aj rekonštrukcie bytov a rodinných domov, kúpeľní a bytových jadier a obchodných či kancelárskych priestorov.  Bez ohľadu na rozsah prác pristupuje ku každej zákazke zodpovedne a za klientmi nevidí iba vystavené faktúry. Na prvom mieste sú totiž vždy ľudia, ktorí si chcú splniť svoje sny o bývaní či podnikaní.

Každej rekonštrukcii musí predchádzať analýza technického stavu bytu alebo domu. Samozrejmosťou je vypracovanie finančného plánu, ktorý bude vyhovovať požiadavkám zákazníka. V neposlednom rade sa postará aj o všetky papierovačky na úradoch.

Okrem rekonštrukcií a novostavieb firma realizuje aj stavebné práce každého druhu. Počnúc zemnými a výkopovými prácami, cez murárske práce až po maľovanie a stierkovanie. Objednať si firmu môžete aj v prípade, že potrebujete uskutočniť izoláciu základov proti vode a vlhkosti, zbúrať či zdemolovať staré stavby alebo pre akékoľvek iné stavebné práce.

Pokiaľ ešte uvažujete, ktorá stavebná firma je pre vás ideálna, pre IPS Group Industries sú najlepšou reklamou stovky spokojných klientov a pozitívne referencie, ktoré si môžete pozrieť na jej webe stavbyrekonstrukcie.sk.