Podlaha je jedným z najvýraznejších, ale aj najviac namáhaných prvkov interiéru. Musí spĺňať estetickú funkciu a vytvárať spolu so stenami vhodný základ pre zariadenie vášho domova. Zároveň musí byť odolná a dlhotrvácna, aby zvládla všetko od záťaže nábytku až po vyliate nápoje. Preto je nevyhnutné pri jej výbere postupovať mimoriadne zodpovedne.

Usadte svojich zamestnancov a klientov do pohodlných modulárnych pohoviek!

Aby ste predišli neželaným prekvapeniam, ktoré sa pri nekvalitnej podlahe môžu prejaviť až po rokoch, najlepšie je siahnuť po overených výrobcoch. Najlepšie urobíte, ak si pri kúpe dáte poradiť od skúsených profesionálov, ktorí vám odporučia, čo sa hodí do vašej obývačky s podlahovým kúrením či izby, kde sa hrajú deti.

E-shop aj showroom

Zájsť môžete do showromu s podlahami v Bratislave spoločnosti MEGA Parket, kde vás čaká špičkovo vyškolený tím a vlastnými rukami si budete môcť ohmatať podlahy a parkety osvedčených európskych značiek. Pokiaľ uprednostňujete nákupy online, pre vás je určený e-shop tejto spoločnosti www.kupsipodlahu.sk. Nech už zavítate do predajne alebo na web, v oboch prípadoch sa môžete spoľahnúť na podlahy vysokej kvality.

Kvalita z Nemecka, Belgicka či Francúzska

Slovenská spoločnosť MEGA Parket si totiž starostlivo vyberá značky, s ktorými spolupracuje. Preto v jej ponuke nájdete iba belgických, nemeckých, rakúskych a francúzskych výrobcov s dlhoročnou tradíciou. Ide o mimoriadne žiadané značky o čom svedčí fakt, že ročne spolu vyrobia viac než 40 miliónov m2 podláh.

Konkrétne v ponuke obchodu nájdete vinylové a laminátové podlahy značiek ALSAFLOOR, BALTERIO, EGGER alebo KRONO ORIGINAL. Vybrať si však môžete aj drevené parkety. A samozrejme nechýba ani príslušenstvo (lišty, profily, podložky pod parkety alebo prípravky na čistenie).

Rýchla doprava zdarma a výhodné akcie

Okrem vysokej kvality a širokej ponuky podláh, sa vám e-shop kupsipodlahu.sk oplatí navštíviť hneď z niekoľkých ďalších dôvodov. Výhodne tam nakúpite vďaka týždenným zľavám na vybrané produkty za skvelé ceny. A ušetriť môžete aj vďaka špeciálnym bonusom. Pokiaľ si vyberiete vinylovú podlahu značky ALSAFLOOR, dostane k nej špeciálnu podložku pod podlahu, vhodnú na podlahové vykurovanie, zadarmo.

Navyše, vašu objednávku vám pri nákupe nad 300 eur doručia zadarmo. A spoľahnúť sa môžete aj na rýchlosť. E-shop má väčšinu ponúkaného tovaru skladom, preto naň nemusíte dlho čakať, ale doručia vám ho už do 48 hodín.