Rozmýšľali ste niekedy nad tým, ako urobiť výlet na Maldivy ešte pamätnejším? Predsa tak, že si prenajmete celý tropický ostrov iba pre seba. St. Regis Maldives vám prichádza v ústrety…

Preskúmajte tajomstvá Indického oceánu spolu s The St. Regis Maldives

Stredisko St. Regis Maldives totiž práve predstavilo exkluzívnu možnosť, ktorá sa neodmieta. Hostia si tu môžu prenajať na jednu celú noc súkromný ostrov Vommuli. Tento netradičný zážitok je určený pre 154 hostí – alebo iba pre vás a vašu manželku. Získate tak VIP starostlivosť a služby na svetovej úrovni.

Bude vám patriť celé stredisko Vommuli Resort so skutočne zriedkavou úrovňou súkromia.

Budete si môcť vybrať zo 77 rezortov s prekrásnym výhľadom. Patrí medzi ne aj Astor Estate John Jacob s najväčšou nadzemnou vilou na Maldivách. Keď príde čas na večeru, nie je potrebné chodiť ďaleko. Každé ráno dostanete bezplatné raňajky v hotelovej reštaurácii Alba s nekonečným bazénom pri pláži.

Denný kredit na jedlo a nápoje budete môcť minúť v šiestich jedinečných reštauráciách a baroch po celom ostrove. S renomovanými vínami pochádzajúcimi z ocenenej vínnej pivnice Decanter, bude pre vás každý jeden dúšok nezabudnuteľným zážitkom. Po ochutnávke vín a jedál sa môžete vydať do najmodernejšieho fitnescentra, kde na vás čakajú rôzne cvičenia vrátane jogy proti gravitácii. Alebo dáte prednosť hlbokej relaxácii a Iridioým kúpeľom s komplexným výberom ájurvédskych liečebných procedúr?

Jachta Azimut Flybridge 66 v cene pobytu

Hľadači zážitkov získajú neobmedzený prístup k množstvu vodných športov alebo sa môžu venovať šnorchlovaniu v okolitých krištáľovo čistých vodách. Súčasťou rezortu je aj vlastná jachtárska loď Azimut Flybridge 66 Yacht, ktorá je ideálna na výlety a plavby s delfínmi.

“Poslaním rezortu je poskytovať luxusné pobyty s možnosťou odkúpenia celého ostrova. Práve touto možnosťou získate bezprecedentný zážitok v prípade svadby, súkromného večierka alebo inej veľkej udalosti,” povedal Vincent Pauchon, generálny riaditeľ St. Regis Maldives Stredisko Vommuli.

Tento veľkolepý zážitok zo súkromného ostrova St. Regis Maldives Vommuli Resort nie je lacný a stojí minimálne 250 000 dolárov na noc.  Ďalšie informácie nájdete na webovej stránke rezortu. Šťastnú cestu!

Zdroj: marriott.com