Chceli by ste svoje peniaze investovať do vysnívanej dovolenky? Neváhajte! Najlepšie spravíte ak ju zrealizujete u nás doma na Slovensku. Nepoznáme lepší spôsob ako si oddýchnuť a podporiť turistický ruch  – najmä v čase krízy a doznievajúcej pandémie.

Nezáleží na tom či ste rodina s deťmi, alebo partia priateľov. Vydajte sa s nami na Kysuce, kde nájdete útulné ubytovanie v obci Oščadnica. Vyberte si z jednu z troch dreveníc na samote a objavte balzam pre vašu dušu.

Doprajte si kúpeľ, načerpajte silu a novú chuť do života!

V priebehu jarnej sezóny, ktorá trvá do 30.06.2020 môžete dokonca ušetriť. Stačí si vybrať jednu z troch dreveníc v Oščadnici, pričom jedna noc vás vyjde na 90 eur. V letnej sezóne, ktorá trvá od 01.07.- 01.09.2020 stojí jedna noc 90 EUR, avšak musíte tu pobudnúť min. 7 nocí. V Dreveniciach Oščadnica môžete využiť aj rekreačný príspevok na dovolenku od zamestnávateľa.

Drevenice pre rodiny s deťmi, alebo skupiny priateľov

Každá drevenica ponúka max. kapacitu pre 9 ubytovaných hostí. V troch objektoch sa tak spolu môže ubytovať 27 ľudí. Chaty sa nachádzajú na samote iba 50 m od hlavnej cesty a sú obklopené prírodou. Pri každej drevenici sa nachádza altánok s posedením a krbom. V okolí dreveníc sú hojdačky a preliezky pre deti.

Skvelým relaxom môže byť kúpeľ vo vonkajšej kadi, ktorá sa nachádza pri chate číslo 2 a je k dispozícii za príplatok.

Drevenice obsahujú 3 dvoj lôžkové izby s možnosťou prístelky, kúpeľňu so sprchovacím kútom, spoločenskú miestnosť s krbom a plne vybavenú kuchynskú linku. Samozrejmosťou  je WiFi pripojenie na internet a televízor. Súčasťou každej drevenice je vonkajšie posedenie, krb, kotlík, rošt na grilovanie a krbové náradie.

Ideálne miesto na výlety do okolia

Obec Oščadnica sa nachádza na severozápade Slovenska, pod masívom Veľkej Rače (1 236 m n. m.), najvyššieho vrchu Kysuckých Beskýd a celého regiónu Kysuce. Okolie ponúka množstvo letných aktivít ako turistika, bicyklovanie, bobová dráha, bike park a iné. Turisti sa môžu na na vrchol Veľkej Rače dostať z parkoviska v rekreačnom stredisku Dedovka. Vystúpiť na Raču sa dá aj z okolitých dedín, ako sú Zborov nad Bystricou a Stará Bystrica alebo taktiež z Poľska po žltej značke. Ide o pomerne nenáročný výstup, ktorý trvá iba 2 hodiny.

Zdroj: ubytovanieoscadnica.sk