Pozrite sa na to, čo sa deje okolo vás, nech ste kdekoľvek. Vďaka stránke Eventland s množstvom tipov na zaujímavé udalosti a podujatia. Objavte magickú príťažlivosť miest ako Bratislava, Berlín, Praha, Viedeň, Budapešť, Dubaj, Krakov, Miláno, Paríž, Rím, Praha, Štokholm, Vysoké Tatry.

WILI Travel alebo zachráňme cestovný ruch a dovolenkujme doma

Nenechajte si ujsť žiadnu významnejšiu udalosť, koncert, alebo zaujímavé miesta s rôznymi tipmi ako čo najlepšie stráviť voľný čas. Naplánujte si svoj výlet na týždeň dopredu, alebo sa vyberte za zábavou, kultúrou a poznávaním hoci aj dnes.

Podujatia a skryté poklady Bratislavy

Bratislava okrem toho, že zažíva obrovský stavebný boom, priťahuje čoraz viac turistov. Hlavné mesto Slovenska však nie je iba o biznise a obchode, ale v prvom rade o voľnom čase, kultúrnych a športových podujatiach. Turisti z celého sveta, ale aj Slováci sem chodia za zábavou, nočným životom, ale aj dobrým jedlom a pitím.

To čo priťahuje najviac sú však skryté poklady Starého mesta. Staré mesto vrátane Bratislavského hradu pôsobí na všetkých ako magnet. Komornejší charakter historickej časti mesta z nej robí ideálne miesto na potulky historickými uličkami. Nepoznáme lepšie miesto kde sa dá vychutnať dobrá káva, alebo pohár kvalitného vína.

Eventland vám odporučí top miesta a podujatia ako aj rôzne akcie, na ktorých nesmiete chýbať! Top party, blšie trhy, festivaly. Tipy na podniky, najlepšie kaviarne, vynikajúce reštaurácie a koktejlové bary, ktoré musíte navštíviť. Objavte skryté drahokamy v mestách po celom svete, nielen v Bratislave.

Po stiahnutí aplikácie ostanete navždy v obraze

Stránka Eventland prináša nové, aktuálne tipy každý deň. Všetky informácie o tom kam ísť a čo robiť odteraz pekne na jednom mieste. Vďaka aplikácii dostupnej pre Android aj iPhone už nikdy nezmeškáte žiadnu akciu na ktorej by ste cheli byť prítomný. Skvelé pre miestnych obyvateľov, ako aj turistov!

Pokiaľ ste firma, alebo podnik, alebo sa potrebujete iba zviditeľniť, akcie si môžete pridávať aj sami. Stačí keď ľuďom dáte vedieť o svojom podniku, alebo podujatí, ktoré pripravujete. Pridanie podujatia do aplikácie a webových stránok je bezplatné a nezaberie vám viac ako 5 minút.

Zdroj: eventland.sk